شماره تماس 65256216-021     ایمیل info@atkhalagh.ir

درباره ما

درباره شرکت آتیه تلاشگران خلاق

شرکت آتیه تلاشگران خلاق در سال 1385 با هدف فعالیت در محورهای تولید و پشتیبانی نرم افزارها، آموزش کامپیوتر، صادرات و واردات تجهیزات رایانه ای، خدمات شبکه های اطلاع رسانی Providers و شبکه ی داده ها، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی، ارائه خدمات پشتیبانی شامل تعمیرات و ورود اطلاعات، طراحی و اجرای سیستم های اطلاعاتی ثبت و شروع به فعالیت کرد. با توجه به بحث روز IT در کشور، توسعه فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات، فراگیری و ارتقای سطح علمی جامعه، با هدف عینیت بخشی به بحث دولت و شهروند الکترونیک، شرکت آتیه تلاشگران خلاق با سابقه درخشان موفق به کسب مجوز از معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و همچنین سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شورای عالی انفورماتیک کشوردر خصوص برگزاری دوره های آموزشی و آزمونهای الکترونیکی گردید.

• برگزاری آزمون های استخدامی با ارائه کلیه سرویس های مربوطه و استفاده از تکنولوژی های به روز در جهت سرعت بخشیدن و بالا بردن کیفیت برگزاری

• برگزاری کلیه دوره های ضمن خدمت و بهبود مدیریت کارکنان دولت با ارائه مدرک مورد تایید دفترآموزش و پژوهش استانداری تهران

• برگزاری آزمون های الکترونیکی و آنلاین با استفاده از خدمات آزمون مجازی (LMS)

• برگزاری دوره های آموزشی ICDL برای عموم متقاضیان

ارسال جزئیات برگزاری دوره های آموزشی در زمان مورد توافق طرفین توجه: تاریخ برگزاری دوره،حداکثر 15 روز قبل از برگزاری تعیین و مورد توافق قرار خواهد گرفت. در اختیار نهادن منابع آموزشی بر اساس توافق برگزاری آزمون و معرفی و اعزام افراد مورد تایید به محل سازمان ها جهت برگزاری آزمون از وظایف شرکت می باشد.

دوره های آموزشی کارکنان دولت در حوزه فنآوری اطلاعات

در راستای اجرای برنامه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری از نقشه راه اصلاح نظام اداری مصوبه شماره 560/93/206 مورخ 20/1/1393 شورای عالی اداری، بند 5-1 (موضوع طراحی و راهبری اجرای آموزش مدیران، کارکنان دولت و کارشناسان واحدهای فنآوری اطلاعات دستگاه های اجرایی) و ماده 15 آیین نامه توسعه خدمات الکترونیکی دستگاه های اجرایی (مصوبه شماره 7740/93/206 مورخ 10/6/1393 شورای عالی اداری) کمیسیون توسعه دولت الکترونیکی در هفتمین جلسه در تاریخ 7/11/1393 «دوره های آموزشی کارکنان دولت در حوزه فنآوری اطلاعات» را جهت اجرای دستگاه های اجرایی تصویب کرد

اخذ رتبه انفورماتیک

منظور از شرکت انفورماتیکی، شرکتی با موضوع فعالیت در حوزه انفورماتیک است که به طور قانونی ثبت شده است. شرکت­های انفورماتریکی از سال ۱۳۶۸ مشمول اخذ رتبه انفورماتیک شده­ اند. گرید انفورماتیک، سطح کیفی و کمی شرکت­های فعال در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را نشان می­دهد. مرجع صدور رتبه بندی انفورماتیک، معاونت برنامه­ ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری یا شورای عالی انفورماتیک کشور است.

Alternate Text

تیم آتیه تلاشگران خلاق

امین محمدی

امین محمدی

programmer & developer

امیر محمدی

امیر محمدی

کارشناس

ساجده منفرد

ساجده منفرد

کارشناس و مشاور IT

مشتریان ما