شماره تماس 65256216-021     ایمیل info@atkhalagh.ir

تقویم آموزشی آنلاین

نام دوره

تقویم آموزشی آنلاین

مدت دوره

0 ساعت

پیشنیاز دوره

0

قیمت

تومان

درباره دوره

شرکت آتیه تلاشگران خلاق، به موجب مجوز صلاحیت برگزاری دوره ­های آموزشی کارمندان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی، اجازه دارد، براساس دستورالعمل­ های مربوط به دوره های آموزشی شغلی در حیطه "امور فناوری اطلاعات(نرم ­افزار)"، فعالیت نماید. هم­ اکنون، عمده فعالیت موسسه در حیطه­ مذکور، آموزش و صدور گواهینامه­ های قابل ارائه به ضمن­ خدمت، جهت توانمندسازی، تبدیل وضعیت و... کارکنان اداره­ و سازمان­ های دولتی و غیردولتی، است. دوره های آموزشی، بر حسب نوع و نیاز شغلی کارکنان در جهت بهره­ وری و تعالی سازمان ها طراحی گردیده است. آتیه تلاشگران خلاق این دوره ها را به صورت آنلاین(آموزش از راه دور)، حضوری(در محل موسسه و یا در صورت فراهم بودن بستر مناسب، در محل سازمان) برگزار می نماید.

جهت هماهنگی  و کسب اطلاعات بیشتر با آتیه تلاشگران خلاق تماس حاصل فرمایید. همچنین برای اطلاع از آخرین وضعیت موسسات و شرکت­های تائید صلاحیت شده­، می­توانید به سایت www.aro.gov.ir، سازمان اداری و استخدامی کشور مراجعه نمایید.

امید است در این زمینه انتخاب شما باشیم تا کوشش ما گامی بلند در راستای تعالی شما باشد.

 

]برنامه مورد نیاز برای jion شدن به کلاس آنلاین، freeconferencecall  می باشد. این نرم افزار قابل دانلود (از play store و... ) و نصب بر روی گوشی های هوشمند و کامپیوترها می باشد[.

نظرها

ارسال نظر