شماره تماس 65256216-021     ایمیل info@atkhalagh.ir

مفاهيم پايه فناوري اطلاعات

نام دوره

مفاهيم پايه فناوري اطلاعات

مدت دوره

12 ساعت

پیشنیاز دوره

قیمت

50,000 تومان

درباره دوره

در دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم، کامپیوتر و تکنولوژی‌های جدید جزء اصلی و جدانشدنی از زندگی روزمره ما شده است. به‌طوری‌که زندگی بدون آن‌ها ممکن نیست. در این مقاله به شما می‌گویم که چگونه در حوزه کامپیوتر و سخت‌افزار متخصص شوید تا علاوه بر بالا بردن اطلاعات خود در حوزه کامپیوتر، بتوانید از آن به کسب درآمد نیز بپردازید.
پس از مطالعه این مقاله شما قادر خواهید بود که یک دید کلی نسبت به دنیای کامپیوتر و سخت‌افزار پیدا کنید و با صفر تا صد مباحث موجود در حوزه کامپیوتر و سخت‌افزار آشنا خواهید شد و پس‌ازآن می‌توانید مسیر خود را در این حوزه انتخاب کرده و سریع‌تر در آن مسیر پیشرفت نمایید.

کامپیوتر چیست؟

به‌طورکلی کامپیوتر وسیله‌ای است که اطلاعات خام را از ما می‌گیرد و به اطلاعات پردازش‌شده و قابل‌فهم برای ما تبدیل می‌کند. مثلاً زمانی که ما در حال تایپ کردن یک متن در کامپیوتر هستیم، اطلاعات توسط کیبورد به کامپیوتر فرستاده‌شده و نتیجه از طریق مانیتور به ما نمایش داده می‌شود.کامپیوترها قابلیت پردازش بالایی دارند و می‌توانند در چند هزارم ثانیه محاسبات ریاضی بسیار بالایی انجام دهند.

 

لطفاً جهت دانلود جزوه کامل  اکسل به بخش آموزش سایت و قسمت دانلود جزوه و کتاب های آموزشی، مراجعه نمایید. در صورت راهنمایی های بیشتر با آتیه تلاشگران خلاق تماس حاصل نمایید.

 

نظرها

ارسال نظر