شماره تماس 65256216-021     ایمیل info@atkhalagh.ir

طراحی وب سایت

نام دوره

طراحی وب سایت

مدت دوره

60 ساعت

پیشنیاز دوره

ندارد

قیمت

2,500,000 تومان

درباره دوره

طراحی صفحات وب سایت یکی از حرفه های پرطرفدار با بازار کاری گسترده بوده که نیازمند آموزش های عملی و کاربردی در این زمینه می باشد. شرکت آتیه تلاشگران خلاق به منظور رفع نیاز علاقه مندان این حوزه، اقدام به برگزاری دوره آموزش طراحی سایت با سرفصل های عملی و به روز نموده است.

دانشجویان در دوره جامع آموزش طراحی سایت یا آموزش طراحی وب استاتیک ضمن یادگیری با زبان های پایه برنامه نویسی وب نظیر html و سایر اطلاعات کاربردی css و استاتیل ها، با java script و نرم افزار DreamWeaver و Photoshop و … نیز به صورت عملی آشنا خواهند شد. این دوره ی آموزشی که دانشی پایه و پیش نیاز تمامی دوره های طراحی وب از جمله دوره برنامه نویسی وب داینامیک، آموزش طراحی وب سایت پیشرفته می باشد، می تواند به صورت مهارتی مستقل برای علاقه مندان و نیز یک تخصص تکمیلی برای طراحان گرافیک، فرصت های شغلی بسیاری را به همراه داشته باشد.

کسانی که از طراحی وب سایت اطلاعی ندارند و می خواهند طراحی وب سایت را از ابتدا و به صورت کاملا حرفه ای و در محیطی کاملا عملی و پروژه ای یاد بگیرند می توانند در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کنند. به افراد شرکت کننده در این دوره نرم افزار فتوشاپ جهت طراحی قالب مربوط به وب سایت هم آموزش داده می شود.

 

نظرها

ارسال نظر