شماره تماس 65256216-021     ایمیل info@atkhalagh.ir

دورۀ V-RAY

نام دوره

دورۀ V-RAY

مدت دوره

40 ساعت

پیشنیاز دوره

قیمت

3,500,000 تومان

درباره دوره

در دنیای طراحی دیجیتال ، رندر گرفتن حیاتی و بسیار مهم است. یک رندر فوق العاده، تاثیر زیادی را برای پسندیده شدن کارهایتان توسط کارفرما خواهد داشت . بنابراین یک رندر ضعیف، می تواند بسیار مخرب باشد و علی رغم زحمتی که برای مدل سازی آن کار در تری دی مکس یا نرم افزارهای دیگر کشیده اید ، باعث از دست رفتن کار ، قرارداد ، یا حتی عدم اعتماد کامل مشتری به شما شود . رندر بد ،  تمام زیبایی طراحی شما را از بین می برد ، طراحی که بعدا هم به عنوان نمونه کار در جهت گرفتن کارهای بیشتر ازش استفاده خواهد شد . در سال های اخیر، آموزش وی ری برای رندرهای زیباتر برای معماران به یک امر واجب تبدیل شده است .در میان بسیاری از صنایع برای خلق مدل های واقعی، از V-Ray استفاده میکنند. هر کسی که بازی های ویدئویی Halo را بازی کرده باشد یا قسمتی از سریال Game of thrones را دیده باشد، متوجه خواهد شد که با وی ری چه کارهایی میتوان انجام داد. این امر، V-Ray را به صنعتی استاندارد در مدلسازی سه بعدی تبدیل کرده است. شاید شما در اینجا از ده دلیل برای اینکه وی ری برای مدلسازی معماری ایده آل است، حیرت زده شوید.

V-Ray شما را قادر میسازد تا تنظیمات دوربین و نور را در صورت نیاز، تغییر دهید. حتی شما میتوانید بافت مواد و نقشه هایتان را نیز تغییر دهید. نکته کلیدی در اینجا، انعطاف پذیری بالای آن است که شما میتوانید هرآنچه را که میخواهید، با مدلتان انجام دهید. برای کسی که رشته اش طراحی داخلی است، توانایی ایجاد چنین تغییراتی در هنگام بستن قرارداد میتواند تفاوت بسیاری حاصل کند. شما را در موقعیتی قرار میدهد که کنترل کاملی بر مدل خود داشته باشید. محدودیتی وجود ندارد و این به معنای جزئیات بیشتر است.

امید است در این زمینه انتخاب شما باشیم تا کوشش ما گامی بلند در راستای تعالی شما باشد.

لطفاً جهت ثبت نام در کلاس های حضوری و غیرحضوری به بخش ثبت نام، مراجعه نمایید. همچنین، آتیه­ تلاشگران ­خلاق، بصورت خصوصی جهت ارائه خدمات آنلاین فعالیت می نماید. در صورت راهنمایی های بیشتر با آتیه تلاشگران خلاق تماس حاصل نمایید.

نظرها

ارسال نظر