شماره تماس 65256216-021     ایمیل info@atkhalagh.ir

توسط ادمین | 23.09.1400

Windows 12

Windows 12

از حالا یک اعلامیه برای کسانی که ویندوز ۱۰ را امتحان کرده اند ولی از کاربری آن راضی نیستند داریم. اگر شما هم با ارور های ویندوز کنار نمی آیید و دوست داشتید تا ویندوز شما همانند سیستم های لینوکس کد باز (open source) باشد و بتونید در سیستم دخل تصرف داشته باشید ویندوز ۱۲ درحال آماده سازی برای شماست!

طبق تحقیقات اینترنتی و مجله ای دیجی مگ ، گروهی از کد نویسان و developer ها درحال گسترش و ساخت سیستم عاملی بر پایه لینوکس (linux core) اند اما این بار با ظاهری کاملا ویندوزی.ویندوز ۱۲ قول یک سیستم تک و بی همتا را به ما داده که بدون ارور مشکل باشد و همچنین دارای آپدیت رایگان است.

اشتباه نکنید!

آخرین ویندوز شرکت مایکروسافت ویندوز ۱۰ می باشد اما ممکن است این سیستم همه کاربران را راضی نکرده باشد.از این رو ویندوز ۱۲ ارتباطی رسمی با ویندوز ۱۰ و شرکت مایکروسافت ندارد .بسیاری از کاربران به دلیل ارور ها و ناسازگاری های windows 10   از آن استفاده نمی کنند.

پس ویندوز ۱۲ چیست؟

با اینکه اسم این سیستم عامل WINDOWS است ولی در عصر رنگ و بویی از میکروسافت و ویندوز واقعی ندارد.بنابراین بر خلاف آنچه رسانه ها بیان میکنند ویندوز ۱۲ را مایکروسافت منتشر نکرده و نخواهد کرد.در واقع ویندوز ۱۲ یک سیستم لینوکس لایت (linux lite) که از تم و ضاهر زیبای windows 10 بهره می برد.همچنین این ونیدوز بصورت ۶۴ و ۳۲ بیت ارائه می شود.

بر اساس وبسایت رسمی ویندوز ۱۲ ، این سیستم عامل با تم و در قالب ویندوز ۱۰ ارائه می شود.تعریفی که سازندگان از این سیستم عامل ارائه کردند دقیقا به شرح زیر است:

“All the problems of weak operating systems are solved with Windows 12 Lite 4.8, which is a great operating system. This system is much better than Windows 10 in every respect. This is not Microsoft; this is Windows 12 Lite. You can replace Windows 10, install both and have a much better operating system. This is the fastest and best in the world. ”

تمامی مشکلاتی که یک سیستم عامل ضعیف داراست با ویندوز ۱۲ لایت نسخه ۴٫۸ حل شده ، این یعنی این OS یکی از بهترین هاست.ویندوز ۱۲ بسیار از ویندوز ۱۰ بهتر است.این مایکروسافت نیست! این ویندوز ۱۲ لایت است. شما میتونید سیستم خودتون را با ویندوز ۱۲ عوض کنید و هر دو را داشته باشید. این بهترین و سریع ترین در جهان است.

قابل توجه است به دلیل شباهت ظاهری نام و بهره برداری از ظاهر ویندوز احتمالا توسعه دهنگان ویندوز ۱۲ باید حق و حقوقی را از مایکروسافت خریداری کنند یا ممکن است دچار مشکلاتی بشوند و مجبور به تغییر نام سیستم عامل خودشان شوند.

این سیستم قابل دانلود در سایت مخصوص خود است.

نظرها

ارسال نظر