شماره تماس 65256216-021     ایمیل info@atkhalagh.ir

اخبار

توسط ادمین | 22.12.1400

آزمون استخدامی 1400

آزمون استخدامی 1400

مشاور رئیس سازمان سنجش و مدیرکل روابط عمومی با اشاره به اینکه ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، بهمن ماه از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور انجام شد، گفت: تاکنون ۴۲۸۵۰۰ نفر داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده اند و تعداد ۳۸۷۰۰ نفر در این آزمون پذیرش می شوند.

وی در خصوص زمان برگزاری آزمون گفت : نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در دو زمان جداگانه برگزار می شود، آزمون رشته های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ برگزار می شود و آزمون استخدامی برای رشته های شغلی سایر دستگاه های اجرایی روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ برگزار می شود .

وی خاطرنشان کرد : امسال داوطلبان استخدامی در زمان ثبت نام می توانند علاوه بر شغل محل و دستگاه اجرایی مورد تقاضا به عنوان انتخاب اصلی ، یک محل دیگر را به شرط یکسان بودن شغل (سهمیه ، جنسیت ، شرایط احراز و ...) به عنوان اولویت دوم در همان دستگاه انتخاب نمایند.

کریمیان تصریح کرد : مبنای اعلام نتیجه نهمین آزمون استخدامی، اولویت اول انتخابی داوطلبان است و اولویت دوم صرفاً در مرحله تکمیل ظرفیت ( در صورت انجام) مدنظر قرار می گیرد.

در این خصوص شرکت آتیه تلاشگران خلاق، برای داوطلبین عزیز، آزمون آزمایشی، پیاده سازی نموده است تا در پیشبرد اهداف و کاهش استرس آزمون، سهمی را ایفا نماید.

لذا در این گام 7 آزمون تعریف شده است جهت خودارزیابی داوطلبین. بعد از ثبت نام داوطلب در سایت آتیه تلاشگران خلاق، آزمون ها برای داوطلب فعال می گردند. هر داوطلب طبق انتخاب خود می تواند هر 7 مبحث عمومی و یا تعدادی از مباحث را ثبت نام و خود ارزیابی نماید.

دفعات مجاز شرکت در آزمون آزمایشی 2 مرحله می باشد که هزینه آن 10000 تومان و برای مجموع 7 مبحث (فنّاوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL، زبان و ادبیات فارسی، هوش و توانمندی های عمومی، زبان انگلیسی- عمومی، معارف اسلامی، ریاضی و آمار مقدماتی، اطالعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی) 70000 تومان است.

لطفاً جهت ثبت نام در آزمون به بخش ثبت نام، مراجعه نمایید و از بخش دوره ها، دوره آزمون آزمایشی استخدامی را ثبت نمایید. همچنین، آتیه­ تلاشگران ­خلاق، بصورت خصوصی جهت ارائه خدمات آنلاین فعالیت می نماید. در صورت راهنمایی های بیشتر با آتیه تلاشگران خلاق تماس حاصل نمایید.

نظرها

ارسال نظر